Reference

Milá Míšo,

chci moc poděkovat za tvá slova a podporu, které nejsou samozřejmostí a přitom dokáží tolik.

Zbavila jsem se strachu, vyslala žádost, že přijímám vše, co přichází i pokud budeme mít možnost s tím, kdo odchází, se sejít, obejmout, rozloučit, odpustit si naživo, či po...

Ta cesta, kterou jdeš, má hluboký smysl a je naplněna (nejen) tvou láskou. Děkuji!

Dana P.


Děkuji Míše za to, že - nejen skrze Hovory o životě a smrti - vnáší do prostoru témata, která jsou pro mnohé z nás ještě stále onou tajemnou 13. komnatou, jejíž dveře se bojíme otevřít. S laskavým vedením Míši se tam ale vstupuje o poznání lehčeji a co víc, to, co tam najdeme, nás díky tomu nevyděsí, ale naopak - pomůže nám to k větší lehkosti v životě, plynutí, radosti. A to je něco, co bych přála každému z nás!

Ivana Jirmářová


Setkání v kruhu žen, které přišly na Hovory o životě a smrti mi přineslo uvědomění, jak stále se o tématu smrti ve společnosti málo hovoří, možná je to ze strachu, z nevědomí, že lidé nevěří, že vědomí tu stále je a všichni jsme jedno.

Mám ráda sdílení v kruhu, neboť mi vždy v pravý okamžik přijde zvědomění mých obav, strachů anebo uvědomění toho, co v životě chci prožívat a žít. A to se stalo i na této společné události, kdy jsem si uvědomila, že smrt je přirozenou součástí mého života, a že jsem se dříve mnohem více a více smrti bála.

Život a smrt jsou pro mne dvě neoddělitelné součásti mého života.

Všem tyto setkání doporučuji. No, a samozřejmě se mi líbily i karty, které mi napověděly další cestu, miluji je.

Zlatka Praisová


Na Hovory o životě a smrti jsem přišla, protože mne toto téma velice baví a miluji to sdílet s ostatními. Neboť jsem se v minulosti pohybovala mezi životem a smrtí a zažila jsem zážitek potkání se smrtí, odchod z tohoto světa. A vím, že se vracíme domů k Bohu odkud pocházíme. Vím, že se vracíme do místa, kde je nekonečná láska, harmonie, bezpečí a jasná skutečná pravda.

Kde je vše správné. Vím, že moje smrt bude oslavou a slávou, protože samotný život a smrt je proměnou nás samotných.

Zlatuška Praisová


S Míšou jsem absolvovala sezení s intuitivním tarotem. V průběhu sezení jsem se velmi dobře, v bezpečí a Míši milé jednání a vedení mě přivedlo na spoustu odpovědí a velmi mě uklidňovalo. 

Míša je moc milá, vše vede velmi jemně, pomocí správných otázek a zkušeností Vás navede k sobě...

A pokud se ztratíte tak jako já, velmi ráda Vám ukáže cestu domů.

Jsem velmi ráda, že mohu Míšu doporučit dále, protože jestli se někdy na tomhle světě ztratíte, tak si přejte potkat Míšu, ona Vás na Vaší cestu zaručeně dovede!!!Děkuji za vše.

Lucie Špačková Krasanovská

Díky Míši jsem měla tu možnost zažít jaké to je otevřít dveře sama k sobě. Koukat se do míst, kam se nerada dívám. Dveře jsou otevřené a mě čeká spousta práce na cestě přijetí mých emocí.

Míša mě skrze intuitivní tarot provedla vlastní duší s naprostou jistotou a lehkostí a já mám pocit, že se mám kam vracet pro radu. 

Děkuji!
Denisa Derhak Dvořáčková