Deník průvodkyně po krajině mysli i duše

Ta pravá cesta vede dovnitř, odkud můžeme pozorovat vlastní tělo a dívat se na něj ze svého nejniternějšího bytí..

Blog o tom, jak žije průvodkyně na cestě k osobní transformaci

Tady a teď

25.08.2022

Člověk míní, život mění. Na prázdniny jsem měla spoustu plánů, ale tělo zavelelo ke zpomalení, chvílemi k úplnému zastavení.

Jak na emoce?

15.08.2022

Napsala mi, že prý vůbec nechápe, jak emoce souvisí s pánevním dnem? A jak s nimi pracovat?

Kdo mě jen trochu zná, pak ví, jak ráda mám chůzi. Miluji procházky přírodou, vnímat lehkost či těžkost chůze, všímat si sebe, kdy chci zrychlit tempo nebo naopak zvolnit.

Vnímám, jak mnohé z nás léto vybízí ke zpomalení, mnohdy i k zastavení a sem tam i k bilancování.

Ano, menstruace je stále pojem a toto téma je společností stále vnímáno jako velké tabu. A mnohé ženy zažívají tak bolestivou menstruaci, že pravidelně sahají po růžové pilulce a kdyby mohly, pak alespoň na ty první 3 dny ulehnou a z nory nevylezou.

Do nitra

24.04.2022

Dlouhou dobu jsem toužila po harmonii, vnitřním klidu i po tichu a přitom, kamkoliv jsem přišla a přijdu, pak všude hraje hudba či televize. Ulice, dopravní prostředky i obchodní centra jsou přeplněny lidmi a všude je velký hlahol. Neustále jsme vystavováni reklamám a neustálému nabízení služeb, při jejichž nabízení nás neustále někdo staví nebo...

Přišel mi e-mail od jedné z žen, že prý má pocit, že je bez energie a vůbec neví, jak energii získat a udržet si jí? Sama jsem toto téma dlouhou řešila, protože jsem vnímala, že mi někudy ta energie utíká a nevěděla jsem, jak si jí získat a udržet si jí zpět.