Hovory o životě a smrti

Ukážu ti, jak (pro)pustit vše, co ti již neslouží a jak začít žít naplno.

Zajímá tě, jak spolu souvisí zrození a smrt? A co má co do činění pánevní dno a smrt?

Pak přijmi pozvání na workshop HOVORY O ŽIVOTĚ A SMRTI.

Podíváme se na práci s lůnem, ale i na to, jak si mnohé dát do souvislostí. A proč právě oblast lůna? Však z lůna se rodíme a do lůna se vracíme. Je to stejné, jako když se po noci rodí den nebo jako když po nádechu přináší výdech.

Břicho je emočním centrem a v oblasti břicha jako takovém vzniká mnohé nové, ale i tam mnohé končí. Ne náhodou v některých jazycích mají pro břicho výraz život. 

Často se cítíme zahlceni a mnohdy nevíme, co (pro)pustit, abychom se tak otevřeli něčemu novému.

V každém konci je nový začátek a smrt je přirozenou součástí našich životů. To téma smrti lze vskutku vnímat i jinak, než-li jen v tom klasickém slova smyslu tak, jak jí známe. Smrt má mnoho podob a to např. v podobě navazování nových vztahů, rozchodů, změny práce, stěhování a mnohého dalšího.   


Při své práci se často setkávám s tím, že máme strach ze změny, ale i s otázkami, které nemáme odvahu vyslovit nahlas.

Možná to taky znáš. Na téma začátků a konců se chceš podívat i z jiného úhlu pohledu, ale nemáš nikoho, s kým si o tom všem popovídat.

Přijmi pozvání na večerní online setkání, kde můžeš získat novou inspiraci, ale i objevit další úroveň a pohledy na to, co zrovna řešíš.
V průběhu tohoto online setkání se podíváme na propojení pánevního dna a smrti, ale pracovat budeme i s otázkami ze sady Smrťáckých rozhovorů a pravděpodobně se dostaneme i k práci s Osho Zen Tarotem, který skrze obrázky umí vytvořit mapu pro zorientování se v dané situaci.

Pojďme se vzájemně setkat a propojit se s lidmi, kteří jsou těmto rozhovorům (i když třeba poprvé v životě) otevřeni. Je to příležitost začít objevovat, jak je život a smrt součástí jednoho koloběhu, ale i jaké různé roviny téma smrti má. Dovolíme-li si to, pak objevíme i, že když se tématem života a smrti začneme zabývat, přestane smrt být tak děsivá. Naopak - můžeme objevit, že když s tématem smrti vejdeme do kontaktu, přináší do našeho života blízkost, vzácnost, vhled, humor...

V průběhu tohoto setkání nás čeká nejen společné sdílení, ale i procházka vnitřní krajinou.  

Kdy: 12.6. 2024

Kde: online

V kolik: 18:00 - 20:00

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.