To letošní léto

27.08.2021

Jakkoliv se to zdálo nemožné si prázdniny užít a nikdo z nás nevěděl, co nám ten letošní rok přinese, povedlo se.

Na začátku letošních prázdnin jsem v hlavě měla spoustu plánů, co dokončím, dopíšu, kolik toho vymyslím,...Život však chtěl trochu jinak a zavelel, že mám zpomalit tempo. Zpomalení jsem pocítila díky fyzickému tělu, které se ozvalo skrze bolest.

Díky tomu se toho tolik odplavilo, přeskládalo a nyní s velkou vděčností děkuji mému tělu. Děkuji za to, co se mnou všechno vydrželo a dovedlo mě až tam, kam mělo.  

To letošní léto bylo vskutku úplně jiné, chvílemi vskutku náročnější, ale ty chvíle, které jsem díky zpomalení získala navíc, byli více naplněné obraty z vnějšího světa do mé vnitřní krajiny. Prázdniny 2021 byly plné až po okraj časem sama se sebou, sestupem do nitra i mnoha zážitky. Ten letošní letní čas jsem více strávila v Česku, více offline. Dovolila jsem si ve Františkových Lázních provést ženy cvičením pánevního dna metodou 3x3 

S novým poprázdninovým obdobím s výdechem ze svého života propouštím všechno napětí a s nádechem přijímám uvolnění, radost a klid. Cítím, jak se probouzí i má kreativita a těším se i na všechny akce s vámi, které jsou už nyní vypsané a další budou postupně přibývat.

A teď už jen: "Vítej podzime."