Nechme spadnout věž

22.05.2023

Možná to taky cítíš. Tu sílu (nejen) posledních dní a to, kdy se mnohé otřásá. Může se zdát, že se země chvěje pod nohama. 

V sobotu jsem vedla online akci Zdravé pánevní dno a v rámci téhle krásné akce jsem dostala i krásnou otázku: Co s tím uspěchaným životem? S tím životem, kde chci, aby vše bylo tak nějak užitečné? A jak nechat rozpadnout to všechno, co sice znám, ale už nefunguje?

Jo, přesně vím, na co se ta žena, říkejme jí třeba Anežka, ptala. Možná i právě tebe zajímá, co s tím. Taky to znám a sama za sebe si teď představuji, že odkládám vše, co odložit jde. Vše, co mi již neslouží...

...a ten (volný) čas, kdy mohu jen tak být, odkládám i všechny plány a dávám k tomu jen lístek se vzkazem: Odešla jsem do polí a luk, být tady a teď, sama se sebou a jen tak plynout. Vrátím se, až zas plně rozkvetu. Právě teď totiž nastává ta chvíle, kdy vím, že život, který jsem žila, skončil. Stavím se do své síly, pouštím se těch jistot, které znám a otevírám se novému, možná mnohem lepšímu.A teď už jen - s tou padající věží propouštím všechno, co už neslouží a co nepotřebuji. Pojď to zkusit i ty a uvidíš, jakou změnu to v tvém životě nastartuje. Že nevíš, jak na to? Pojď se přidat na některou z vypsaných akcí :-)

S láskou,MichaELA