Jméno duše

Jsi na cestě za změnou a chceš svou novou cestu podpořit i jménem duše? 

Cítíš volání své duše, která se chce spojit se jménem duše?

Chceš se propojit s jedinečnou esencí Tvé duše?


Jméno dušeharmonizuje, léčí a urychluje rozpomenutí na Tvé poslání. Podporuje přijetí sebe sama i přijetí vlastního úkolu (poslání) na planetě ZEMI. Jméno duše je oslavou života tady a teď. Každé jméno duše je jedinečné a podporuje spojení s duší. Je i pojmenováním tvého Vyššího Já a je tvou přirozenou součástí. Každé jméno má svou určitou vibraci, kvality, dary i schopnosti, které Tě navedou novým směrem, pomohou ti objevit tvé poslání a podpoří tě v duchovním a osobním růstu. Jméno duše si Tě začne volat v tu správnou chvíli. 

Přijetím jména duše se postupně aktivují vlastnosti i potenciál jména a postupně se tak budou ukotvovat v Tvém bytí. Jméno duše Tě navede k propojení se s novými příležitostmi i lidmi a s rodinou duše. 

Dovol si naslouchat hlasu své duše a sobě samé, zda-li si Tě jméno duše již volá. Někdo jej již má a přesto může vnímat potřebu přijetí nového jména. Někdo však touží být ve spojení se svým prvním jménem duše. To je u každého vskutku individuální a tak naslouchej hlasu svého srdce i duše. 

Jméno, které Ti dali rodiče, je stále Tvým jménem a jméno duše nijak nebere identitu. Naopak - tu velmi krásně doplňuje a obohacuje o další esenci. Může se stát, že se budeš cítit svým jménem duše více propojena, než-li se jménem od svých rodičů. 


Jméno duše:

- Může s Tebou ladit hned od prvopočátku a přijmeš jej v lehkosti. Může se i projevit velmi silný pocit, že jsi to opravdu Ty. Někdy však může nějakou dobu trvat, než-li si se svým jménem na sebe zvyknete. U každého je to vskutku jiné. 

- Často vede mimo Tvou komfortní zónu a otevírá různé příležitosti a možnosti v souladu s tvou duší

- Je v souladu se záměrem Tvé duše

- Je načítáno plně v přítomném okamžiku bez dané časové hranice. Je jen na Tobě, jak se dál budeš rozvíjet a je možné, že po čase si Tě bude volat další jméno duše. Všechno jsi to ty a je to přirozený proces. Naslouchej jen hlasu svého srdce i duše. 

- Propojuje Tě přesně s tím, s čím právě teď potřebuješ propojit 


Co popis jména duše obsahuje? 

- jméno duše spolu s jeho výslovností

- jedinečnost tvé duše

- popis rituálu k ukotvení jména duše spolu s afirmací

- se jménem duše můžeš dostat i osobní meditaci či tarotový výklad 

(dle toho, co k tobě má přijít)

- popis, jak se jménem duše pracovat


Informace k objednání:

Jméno duše s popisem i návodem k rituálu a informace, jak se jménem pracovat, dostaneš v textové podobě ve formě PDF a obdržíš jej e-mailem. 

Vyřízení objednávky trvá cca 6 týdnů od připsání platby na účet. Doba vyřízení objednávky je vskutku orientační - záleží, zda-li je jméno duše připraveno k načtení.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.