Death café

Smrťácké rozhovory 

Už jste někdy přemýšleli nad tím, co smrt vlastně je? Napadají vás různé otázky, ale nemáte odvahu je vyslovit nahlas? Zajímá vás téma smrti, ale nemáte ve svém okolí nikoho, s kým si o tom popovídat? Co byste si ohledně své vlastní smrti přáli či nepřáli? Z čeho přesně máte strach a nebo jak vytěsněná smrt mění náš život? Chcete o těchto tématech s někým mluvit, inspirovat se, objevovat další úrovně a pohledy?  Je něco, co si kolem smrti potřebujete v sobě dořešit? Láká vás setkávání s lidmi, kteří vzájemně sdílí různá zamyšlení a odpovědi na otázky týkající se smrti?

Pak přijměte pozvání na Death café ke společným rozhovorům nad otázkami o životě a smrti. Během rozhovorů o životě a smrti budeme používat kartičky s otázkami. Pojďme se vzájemně setkat a propojit se s lidmi, kteří jsou těmto rozhovorům (i když třeba poprvé v životě) otevřeni. Je to příležitost začít objevovat, jak je život a smrt součástí jednoho koloběhu, ale i jaké různé roviny téma smrti má. Dovolíme-li si to, pak objevíme i, že když se tématem života a smrti začneme zabývat, přestane smrt být tak děsivá. Naopak - můžeme objevit, že když s tématem smrti vejdeme do kontaktu, přináší do našeho života blízkost, vzácnost, vhled, humor...

Death café je setkání, při kterém společně otevřeme otázky týkající se smrti, umírání a závěru života. Řekni mi je karetní hra otevírající otázky týkající se smrti. Umírání. Podíváme se i na péči o sebe, ale i o nemocné. Toto setkání se nese v laskavé atmosféře, kde si můžeme dovolit otevřít téma, které je stále velkým tabu a přitom je tolik potřebné.  

Termín a čas

21.4. 2023 Death café - Františkovy Lázně, 18:30 - 20:00

25.4. 2023 Death café - online, 18:30 - 20:00


Setkáním vás provede
: Michaela Křížová,

Cena setkání: 222,- / osoba

Přihlášení skrze formulář níže

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.