Živé pánevní dno

Myslíš si, že cvičení pánevního dna je nuda a není to nic pro tebe?

Hledáš novou inspiraci, protože tě stále nebaví to stejné dokola?

Hledáš cvičení, které můžeš praktikovat kdekoli i kdykoli a zároveň ti přinese vnitřní klid i zábavu?

Pokud jsi odpověděla alespoň jednou ANO, pak neváhej a přidej se do tohoto celodenního online, kde zjistíš, že cvičení pánevního dna v propojení s meditací může být zábava.

Proč do tohoto minikurzu právě se mnou?

Vše, co dělám, dělám s láskou.

Vnímám, že mým posláním, je nahlédnout pod povrch věcí a dovedu rozpoznat i propojit nečekané souvislosti. Již od dětství jsem si hrála na školu, kde jsem učila a učila, až konečně jsem začala vést kurzy cvičení a meditací pro ženy. S vedením skupinových, i individuálních kurzů mám několikaletou praxi.

A s láskou i vděčností jemné cvičení v propojení s tancem a meditací předávám dál. 

Jemné cvičení pánevního dna a meditace nemusí být ani trochu nuda. 

Není cvičení jako cvičení. 

Ano, teď se na trhu roztrhl pytel s různými druhy cvičení a mnohdy tak ze všech těch názvů jde hlava kolem. Vnímám však, že důležité je naladit tempo cvičení, svůj dech, ale i na hlas svého srdce, duše a zdroje. Každá z lekcí je i o daném lektorovi. 

Co lektor, to jiný styl cvičení pánevního dna metodou 3x3, ale i co se meditací týká. 

Sama než, jsem absolvovala lektorský výcvik, jsem absolvovala více lekcí u různých lektorů. A co lekce, to jiný druh cvičení. A o tom to je. 

Mé lekce provází lehkost, hravost, ale i to, že každá z lekcí je úplně jiná.

Na lekcích se společně ladíme na potřeby těla, krok za krokem sestupujeme ke svému zdroji - pánevnímu dnu a rozsvěcíme to vnitřní světlo. 

A co tě čeká během tohoto kurzu?

 Společně propojíme fyzickou, energetickou i emoční rovinu spolu s patrem krku, břicha i našich chodidel. Podíváme se i na dech a propojení se se svým středem, s pánevním dnem. Možná si říkáš - "no jasně, to bude jistě zábava." Mohu tě však ujistit, že fakt to bude zábava. Dostaneš do ruky nástroje, díky kterým propojíš vše, co je třeba, ale naladíš se i na své tělo a jeho potřeby. Nebudeš tak myslet na nic, co není důležité. 

Společně podíváme na to, jak zábavnou formou můžeš uvolňovat emoce, jak pracovat se stresem a jednoduše věřím, že i druhý den tě bude bavit. 

 Můžeš se těšit i na vedenou meditaci, při které společně zažehneme to vnitřní světlo do větší záře a zároveň do svého života vneseme i více hravosti, radosti i lehkosti.

Kolik času ti tento kurz zabere času?

Jeden celý den jen pro sebe, kdy tě nikdo a nic nebude rušit. Stačí ti jen počítač či telefon s webkamerou a připojením, pohodlné oblečení, podložka a chuť se bavit. 

Cvičení pánevního dna a meditace nemusí být nuda a věřím, že tato kombinace nadchne i tebe.  

V průběhu dne si budeme dělat pravidelné přestávky a není se čeho bát. Toto cvičení je vhodné pro ženy všech věkových kategorií.

Kurzem tě provede Michaela Křížová, akreditovaná lektorka Školy pánevního dna s mnohaletou praxí

Přihlásit se můžeš skrze formulář níže👇

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.