Smrt jako přirozená součást života

Den a noc. Zrození a smrt. Nádech a výdech. Jedno bez druhého nemůže být. Jedno doplňuje to druhé. Často hledáme odpovědi všude kolem, ale vnímám, že s tím je na čase skončit. Přestat hledat venku a radši obrátit pozornost k sobě. Do své vnitřní krajiny. Však to opravdové a skutečné se nachází uvnitř. V hlubinách vnitřní krajiny každého z nás.   

Stejně jako zrození je i smrt důležitou součástí našeho života. Smrt by měla být oslavována a uctívána stejně jako zrození stejným způsobem. Pojďme se nechat prostoupit přítomným okamžikem a uvědomit si tu pomíjivost. Pomíjivost života a času, u kterého nikdy nevíme, kolik jej ještě před sebou máme.  

Většinu z nás někdy napadlo, co bude, až nastane konec. Konec vztahu, práce, ale i konec našeho života. Málokdo z nás však přemýšlí o tom, co by si přáli a málo lidí o svých přáních řekne někomu dalšímu. Vnímám, že téma smrti jako takové je stále velkým tabu a vyslovení nahlas toho, co si přejeme v závěru života je ještě náročnější. A většina z nás to nechává na poslední chvíli.

Co nás čeká?

Jemné cvičení
Meditace
Smrťácké hry (Osa života, Osho Zen Tarot, ale i karetní hra Smrťácké rozhovory a další)
A mnoho dalšího

Program zahájíme v 9:30 a zakončíme jej kolem 16:30

Celá akce bude probíhat v blízkosti Svaté Hory u Příbrami a je možné připojit se k nám i online skrze Google Meet.

Své místo si rezervujete skrze formulář níže. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.